27. 12. 2021

Přihlašování na CSM HK bude startovat 3.1.2022!!!

Po roce odkladů konečně přichází sedmé Celostátní setkání mládeže. A proto se již 3. ledna spouští přihlašování na tuto výjimečnou akci. I zahájení přihlašování bude výjimečné, kdy se budete moct připojit k on-line modlitbě chval vedenou skupinou Brno Worship. Chvály začnou stejně jako přihlašování v 19 hodin a stream bude probíhat na YouTube kanále Sekce pro mládež ČBK.

A kdo se může přihlašovat? Celostátní setkání mládeže je pro věřící kluky a holky ve věku 14 až 26 let. Probíhat bude od 9. do 14. srpna 2022 v Hradci Králové. Přihlašování neodkládejte, protože pokud se přihlásíte do konce května, budete mít setkání levnější. A to se vyplatí. Pro přihlášené včas bude účastnický poplatek 1600 korun, pro ty, kdo se přihlásí později, ale do 15.7. vyjde setkání na 1800 korun, poté bude cena již tři tisíce.
 
Pokud vám cena přijde i tak dost, je zde ještě jedna možnost na slevu, která ale nebude zadarmo. Jestli jste zvyklí se všude aktivně zapojovat a nedá vám to ani při této akci, můžete se zapojit do přípravného týmu, kde se každá ruka jistě hodí. Pro dobrovolníky stojí setkání pouhou tisícovku.
 
Mottem setkání je verš ze Skutků apoštolu VSTAŇ, udělám z tebe svědka toho, co jsi viděl. Takže neváhejte, vstaňte a přihlašujte se. Více informací naleznete na našem webu www.celostatnisetkanimladeze.cz a facebookovém profilu setkání, který se určitě vyplatí sledovat.
 
Youtube kanál CSM:
https://www.youtube.com/channel/UCKPH8WUNM5Nk870o9v6OReQ