15. 12. 2021

Zasedání rady AKSM

9. 12. 2021 se na DCM v Hradci Králové sešli zástupci rady AKSM společně, členy Sekce pro mládež ČBK na svém pravidelném zasedání. Přečtěte si zprávy ze zasedání, které tentokrát točilo především kolem očekávaného Celostátního setkání mládeže v Hradci Králové v roce 2022, z toho důvodu byli na zasedání přizvání i vedoucí přípravných týmu zmiňovaného setkání z nichž někteří se zúčastnili osobně a jiní se připojili pomocí internetové videokonference.

Mezi hlavní témata jednání patřilo Celostátní setkání mládeže. Akce byla přesunuta z důvodů pandemie na 9. – 14. 8. 2022. Na již započatou práci budou organizátoři dále navazovat. 

Organizátoři se sešli přímo v Hradci Králové, kde dopoledne jednali o způsobu práce a nastavení kompetencí, dále o přípravných týmech, duchovní podpoře přípravnách týmů a konkrétních místech pro realizaci setkání. Odpoledne následovala obchůzka míst setkání v Hradci a první domlouvání stavebních, organizačních a realizačních témat přímo na místech, kde v létě příštího roku setkání proběhne.